Porażki młodzieżówek - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 5.05.2024 | Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda

« powrótPorażki młodzieżówek

Porażki młodzieżówek

09.10.2011 19:35 - Admin Drużynom młodzików i juniorów nie udało się przywieźć z Wrocławia korzystnych wyników. Juniorzy ulegli Śląskowi Wrocław 104: 50.Nasza drużyna rozpoczęła spotkanie bardzo nieudanie , przegrywając pierwszą kwartę 31-5. Bardzo słaba dyspozycja rzutowa i słaby powrót do obrony dał drużynie Śląska bardzo dużo łatwych punktów. Druga kwarta wyglądała podobnie i do przerwy przegrywaliśmy 61-24. W drugiej połowie udało się powstrzymać atak szybki Śląska, ale do końca meczu u naszych zawodników szwankował atak pozycyjny i skuteczność rzutowa. Wystarczy wspomnieć że zawodnicy naszej drużyny wymusili wiele fauli i mieli okazję aż 32 razy rzucać z linii rzutów wolnych, niestety trafili tylko 12.
Po słabo przepracowanym tygodniu (z powodu różnych przyczyn nie udało się na żadnym treningu zebrać 10 graczy) drużyna nie zagrała dobrych zawodów. Miejmy nadzieję że następne tygodnie będą dużo lepiej przepracowane co pociągnie za sobą dużo lepszą grę
Punktowali dla naszego zespołu: Rozmus 19 , Sieradzki 11, Poręba 7, Szukiełowicz 4, Perczyński 3, Kolonko 2, Dłuski 2.